16.3.2019 - Jarní skály - Kost | ||
Kategorie: H21B 8.50 km, 405 m, 18 kontrol | ||
1. | Hansson Victor 0100027 | 61:48 |
2. | Bogren Daniel 0100021 | 64:42 + 2:54 |
3. | Johansson Jesper 0100003 | 65:19 + 3:31 |
4. | Kučera Jan VSP7302 USK Praha | 68:49 + 7:01 |
5. | Olm Lukas 0100020 | 69:12 + 7:24 |
6. | Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové | 69:38 + 7:50 |
7. | Hallmen Tomas 0100033 | 69:44 + 7:56 |
8. | Johansson Leo 0100018 | 71:19 + 9:31 |
9. | Glännefors Fredrik 0100002 | 71:57 + 10:09 |
10. | Pettersson Valter 0100001 | 72:43 + 10:55 |
11. | Olsson Axel 0100022 | 74:55 + 13:07 |
12. | Nyman Oskar 0100028 | 75:41 + 13:53 |
13. | Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín | 76:04 + 14:16 |
14. | Pettersson Rasmus 0100004 | 77:34 + 15:46 |
15. | Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice | 78:01 + 16:13 |
16. | Němeček Jan VSP6201 USK Praha | 80:07 + 18:19 |
17. | Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n | 81:03 + 19:15 |
18. | Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka | 81:15 + 19:27 |
19. | Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem | 81:25 + 19:37 |
20. | Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha | 83:22 + 21:34 |
21. | Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice | 84:23 + 22:35 |
22. | Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha | 84:28 + 22:40 |
23. | Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka | 85:22 + 23:34 |
24. | Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice | 85:26 + 23:38 |
25. | Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný | 86:12 + 24:24 |
26. | Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice | 86:21 + 24:33 |
27. | Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice | 87:45 + 25:57 |
28. | Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín | 88:01 + 26:13 |
29. | Synek Antonín DOK7800 OK Doksy | 88:20 + 26:32 |
30. | Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem | 88:52 + 27:04 |
31. | Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka | 90:19 + 28:31 |
32. | Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 90:31 + 28:43 |
33. | Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice | 90:34 + 28:46 |
34. | Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast | 92:01 + 30:13 |
35. | Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orientee | 94:04 + 32:16 |
36. | Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové | 96:14 + 34:26 |
37. | Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec | 96:29 + 34:41 |
38. | Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice | 97:14 + 35:26 |
39. | Titz Adam VSP0401 USK Praha | 97:52 + 36:04 |
40. | Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice | 98:12 + 36:24 |
41. | Pašek František KAM7600 OK Kamenice | 98:41 + 36:53 |
42. | Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov | 98:44 + 36:56 |
43. | Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník | 100:29 + 38:41 |
44. | Ditri Nicholas 0150011 | 101:27 + 39:39 |
45. | Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín | 102:22 + 40:34 |
46. | Synek Antonín DOK0001 OK Doksy | 103:09 + 41:21 |
47. | Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n | 108:02 + 46:14 |
48. | Kubec Michal DOK0103 OK Doksy | 108:05 + 46:17 |
49. | Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka | 109:59 + 48:11 |
50. | Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orientee | 113:44 + 51:56 |
51. | Samek Jakub VSP8800 USK Praha | 114:16 + 52:28 |
52. | Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha | 115:00 + 53:12 |
53. | Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králov | 116:24 + 54:36 |
54. | Jurga Václav 0090001 | 117:19 + 55:31 |
55. | Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk | 119:38 + 57:50 |
56. | Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha | 120:27 + 58:39 |
57. | Valach Adam MFP9400 Matfyz Praha | 124:22 + 62:34 |
58. | Mikloš Andrej 0150004 | 141:25 + 79:37 |
Pettersson Alfred 0100013 DISK | ||
Zatloukal Václav TUR8703 OOB TJ Turnov DISK | ||
Ström Hugo 0100012 DISK | ||
Carlsson Marcus 0100026 DISK | ||
Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodní vědy Praha DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |